polecamy
Podziel się: twitterwykopblipfacebookdelicious
Fire!, Mats Gustafsson, Fire! Orchestra, Fire Fire! - koncert odwołany

Fire! - koncert odwołany

30.09.18 Warszawa, Pardon To Tu

bilety 49/59 zł

Koncert odwołany z powodu rekonwalescencji jednego z muzyków.

Wszystkie zakupione bilety (internetowe i kolekcjonerskie) na koncert FIRE! zachowują ważność na niedzielny koncert .

Procedura zwrotu biletów jest następująca:

Osoby, które zakupiły bilety przez naszego pośrednika biletowego Going. proszone są o napisanie maila na adres: support@goingapp.pl z następującymi informacjami:

* Kod Biletu (np. SPW49)
* Imię i Nazwisko osoby, która dokonała zakupu biletu / biletów
* Numer Konta na który ma być dokonany zwrot pieniędzy

Osoby, które zakupiły bilety kolekcjonerskie w naszej letniej lokalizacji przy Nowym Teatrze, będą miały możliwość dokonania zwrotu biletów w piątek (28.09.2018) i w niedzielę (30.09.2018) od godziny 13:00 w „Pardon, To Tu przy Nowym Teatrze“, przy barze. Zwrot pieniędzy nastąpi w gotówce lub na kartę płatniczą, w zależności jakim sposobem zostały zakupione bilety.

 

Trio słynące z wybuchowej mieszanki szeroko pojętej alternatywy i free jazzu, tworzą: wybitny saksofonista Mats Gustafsson (znany m.in. z The Thing i współpracy z Peterem Brötzmannem, Sonic Youth czy Merzbow), basista Johan Berthling (Tape) i perkusista Andreas Werliin (Wildbirds & Peacedrums).

Głównym założeniem zespołu jest jak najdalsza ucieczka od tradycyjnych technik gry i wyznaczanie nowych ścieżek muzycznej improwizacji – tworzonych w równym stopniu przez garażowy punk, brzmienie elektroakustyczne i ciężki industrial. A jeśli do tego wszystkiego dodamy elementy skandynawskiego folku, czytelne odwołania do mistrzów minimalizmu i repetycji, jak Reich i Glass, oraz noise’owy trans, to otrzymujemy właśnie prawdziwy muzyczny ogień.